Day: December 21, 2019

Почитувани, Селектори на младинските фудбалски репрезентации на Македонија,Драги фудбалски стручњаци, тренери, фудбалски фанатици и навивачи, ФК Каменица Саса Ви го претставува Наум Ангелов, фудбалер на екипата на ФК Каменица Саса која стана есенски шампион и се пласираше во полуфиналето на Купот на Македонија. Наум Ангелов – ФК Каменица Саса У14, Десно крило. Есенски дел, сезона…

Read More