Day: April 30, 2020

Почитувани фудбалски фанатици и вљубеници во најважната споредна работа во светот,Драги навивачи на ФК Каменица Саса, ФК Каменица Саса продолжува со своите интервјуа со многу наши поранешни фудбалери. За вечерва нашето време е резервирано за човекот кој за ФК Саса е она што е Гери Невил за Манчестер Јунајтед, лично и фамилијарно длабоко посветен и…

Read More